ZÁJEMCI: 6


13. Ledna 2015 - úterý 18:04 - Zobrazit Archív novinek

Nějaké obrázkové updaty. Snad brzo přibude i ta kapitola. Je rozepsaná, jen práce na ní nejde zrovna od ruky. :)

Re

_______________________________________________________________________________________


Březen 2014

Rychlá sakurová soutěž

1. března 2014 v 19:52 | Re |  Soutěže
Ahojte! Asi jsem ještě nezmiňovala, že ke konci března vyrážím do Japonska a kromě Tokya a dalších takových must-see míst typu Kjóto, Hiroshima, se samozřejmě stavím i do Nagoyi :D. Strávíme v ní dva dny a protože tam toho zas tak moc není, budu mít spoustu času. A právě mě napadlo, jak takový čas využít.

Budeme v Japonsku v době kvetoucích sakur. Nakreslete nějaký obrázek související s touto tématikou, na kterém bude Arisu. Co můžete vyhrát? Že vám Arisu z Nagoyi pošle pohled :D S pozdravem a nějakým maličkým obrázkem. A samozřejmě japonskou známkou, razítkem etc :D Tématičtěji už to nejde.


PRAVIDLA: Jak už bylo řečeno, obrázek související se Sakurami obsahující Arisu. Myslím, že budu ochotná přijmout i nějakou povedenou koláž (pro ty nekreslící). Příspěvky posílejte na klasický mail shinigami.desu.project@gmail.com ideálně do 20. března. 21. odlétám a cokoliv, co přijde potom, už nemusím vidět. Sice bychom na hotelech měli mít wifi, ale na to se nedá spoléhat. Pokud se připojím, mail samozřejmě zkontroluju, ale bude to na vaše nebezpečí. Finální deadline je 24. března, to dorazíme do Nagoyi.

CENA: Pohled z Nagoi. Podepsaná Arisu, adresovaná vámi zvolenému nicku (nemyslím samozřejmě dodací adresu) + nějaký chibík k tomu. Vlastně nabízím tři pohledy, takže šance, že se na vás dostane, je poměrně vysoká - uvážím-li obvyklou účast v soutěžích XD