ZÁJEMCI: 6


13. Ledna 2015 - úterý 18:04 - Zobrazit Archív novinek

Nějaké obrázkové updaty. Snad brzo přibude i ta kapitola. Je rozepsaná, jen práce na ní nejde zrovna od ruky. :)

Re

_______________________________________________________________________________________


Červenec 2013

Tři dny do konce soutěže!

28. července 2013 v 15:05 | Re |  Soutěže
Znovu připomínám, že čas se krátí :)

Týden do konce soutěže!

23. července 2013 v 23:49 | Re |  Soutěže
Připomínám, že máte už jen týden a den do konce letošní Velké letní soutěže.

Znovu opakuji, že vítěz dostane obrázek svého vlastního Shinigamiho, který bude navíc zařazen do jakési databáze Shinigami starající se o dimenzi střední Evropy :)

(2) Kapitola 21. - Návrh

16. července 2013 v 13:57 | Re
Následující týden se nesl v duchu příprav na blížící se vrstvy. To v praxi znamenalo, že se na Gaona každý den nalepily minimálně Mano s Kaneshi a jaly se ho tahat po Japonsku. Bylo běžné, že jsme ani jednoho z nich půl dne nezahlédli, což v případě Mano, která vstávala v jedenáct a pojízdná byla nejdřív o hodinu později, znamenalo, že ji obvykle nebylo vidět celý den. Několikrát se k nim přidala Chiai; jednou dokonce i Mizushima, i když se nechala slyšet, že to dělá jen proto, že se na Hokkaidu vyzná nejlépe.

Stay tuned

15. července 2013 v 15:59 | Re
Dnesk anebo zítra.

Stay tuned :P

Věděli jste? (2)

2. července 2013 v 10:49 | Re |  Zákulisí
Začal další týden a kapitola ode mě stále nikde. Stydím se za to a bojuju s tím x_____X; Ale někdy kreativitu k ničemu nedonutíte. Přikládám to škole. Mám vysokou potřebu se jen flákat a užívat si volna, na druhou stranu vím, že to není dlouhodobá záležitost, potřebuju se jen vyléčit od všech těch jav a oraclů, blé. Nevermind, už mám vážně černé svědomí, takže se ke kapitole v nejbližší době donutím, a do té doby si dáme nějaké novinky ze světa SDP.

Tak prvně, v soutěži už jsou dva příspěvky :D Yay.

A pak tu taky máme druhou perličku z natáčení:

Věděli jste,

že Mizushima, Hikaru a Kyouteki jsou v příběhu nerozlučnou trojicí, protože majitele Hikarua a Kyoutekiho
sehnala majitelka Mizushimy?


No ano, to bylo tak, že když jsem tvořila prvotní Shinigami, obepisovala jsem své známé, jestli nějakého nechtějí. A to byly pouze holky. Tak jsem se začala shánět po nějakých klucích a právě Blackie, majitelka Mizushimy, mi tehdy sehnala Mafíska (Kyouteki) a D3stinyho (Hikaru). Nikdo z nás je do té doby neznal, takže tato větší známost mezi nimi se přenesla i do příběhové přátelské trojice. :)