ZÁJEMCI: 6


13. Ledna 2015 - úterý 18:04 - Zobrazit Archív novinek

Nějaké obrázkové updaty. Snad brzo přibude i ta kapitola. Je rozepsaná, jen práce na ní nejde zrovna od ruky. :)

Re

_______________________________________________________________________________________


Červen 2013

Věděli jste? (1)

20. června 2013 v 15:32 | Re |  Zákulisí
Venku je vedro a vedro stornuje veškeré moje pokusy pořádně přemýšlet, takže snad se to o víkendu zlepší =D Jinak, pamatujete si, jak jsem slibovala zajímavosti ze zákulisí? Tak nastal čas na první z nich.Veděli jste,

že původně to byla Mano, kdo se měl měnit ve vránu?

Na původním designu měla v drdolu dvě ptačí letky (které tam kanonicky občas bývají a Arisu je nemá ráda), proto jsem jí vymyslala ptačí zvířecí formu, která by barvou odpovídala běžné Shinigamí paletě. Když se však začala dávat dohromady Chiai, Temi na otázku ohledně zvířete také přišla s vránou a já nakonec dospěla k závěru, že ta se víc hodí právě k Chiai, takže jsem Mano přidělila sněžného levharta.

Trocha hudby

15. června 2013 v 21:13 | Re |  Inspirace
Tak jsem se vám vrátila z hor - a nedošla jsem žádné újmy, takže snad další kapitola přiletí brzo.

Do soutěže zatím nic nepřišlo, jen tak pro informaci ;)

A tady jeden pěkný kousek ze hry, kterou jsem si koupila, abych měla co hrát na horách ve volných chvílích :D Dá se krásně vztáhnout i na SDP, pokud máte základní hudební fantazii n__n Nezapomeňte poslouchat minimálně do 0:34.V podstatě totéž, ale jinak: molová verze, která je trochu víc...hmm, creepy? Fakt žeru oboje :D


Paměti

7. června 2013 v 13:13 | Re |  Obrázky
Pro všechny, které zajímalo, jak archaicky hovořící Mladší náš vypadá :D (A také konečně vidíte, jakého obrázku je Kyouteki z hlavičky součástí.)(2) Kapitola 20. - Paměť a vzpomínky

5. června 2013 v 14:00 | Re
Tráva zašustila, když se oba lvi dali do pohybu. Neskočili však na sebe; začali se pomalými kroky posouvat po kraji pomyslného kruhu tak, že si od sebe drželi stále stejný odstup. Ani jeden nespouštěl zrak ze svého soka. Z hrdel se jim začalo linout děsivé vrčení: to Gaonovo bylo hlubší a pomalejší, zatímco Kyoutekiho vyšší znělo mnohem nebezpečněji a nejspíš právě kvůli němu se můj Smysl kroutil strachy.

Velká letní soutěž 2013

2. června 2013 v 12:53 | Re |  Soutěže
Přišlo léto a to je čas na další velkou soutěž! Protože ta minulá byla úspěšná, ponese se ta letošní v podobném duchu: bude se kreslit a odměnou bude obrázek.


Téma: Oblíbená scéna z příběhu

Přesně jak říká téma, soutěžní příspěvky budou obrázky ztvárňující nějakou vaši oblíbenou scénu z příběhu Vlka a Lišky. Bližší specifikace není, můžete si vybrat cokoliv chcete, jen se na obrázku musí vyskytovat alespoň dvě hlavní postavy (tzn. spolužáci ze střední se nepočítají).
Cena: Váš vlastní Shinigami

Ano, tentokrát bude odměna trochu specifičtější, ale o to zajímavější i pro ostatní. Odměnou bude, že ztvárním vámi vymyšlenou postavu ze Shinigami světa, kterou navíc zařadím do jakési databáze 'uživatelských Shinigami', kteří budou mít na starosti dimenzi pro střední Evropu (ČR, Slovensko, Polsko a Rakousko, ve kterých jednotlivě je aktivita Nemrtvých hodně nízká, takže došlo ke spojení do většího regionu). Ačkoliv se Postava v příběhu nebude aktivně vyskytovat, bude tu mít svou vlastní informační stránku podobně, jako mají hlavní postavy. A protože by nemělo smysl vést si databázi kvůli jedné postavě, můžete se na podobnou odměnu těšit i v budoucnu. =)

Konec: 31. července

Podmínky

Soutěžní obrázky posílejte na náš mail shinigami.desu.project@gmail.com s předmětem "Velká letní soutěž 2013" . Nezapomeňte si před odesláním pořádně přečíst to jediné pravidlo, které tu máme, aby zase nedošlo k tomu, že budeme některé obrázky muset vyřadit z hodnocení, protože nesplňují základní požadavek. Takže ještě jednou: Scéna z příběhu, alespoň dvě hlavní postavy (tzn. všichni Shinigami a Arisu s Tsubasou).

Vítěze kontaktujeme na mail, ze kterého odeslal svůj příspěvek a probereme spolu detaily jeho postavy.