ZÁJEMCI: 6


13. Ledna 2015 - úterý 18:04 - Zobrazit Archív novinek

Nějaké obrázkové updaty. Snad brzo přibude i ta kapitola. Je rozepsaná, jen práce na ní nejde zrovna od ruky. :)

Re

_______________________________________________________________________________________


Květen 2013

Druhá várka odeslána

29. května 2013 v 20:47 | Re |  Knihy
V nejbližších dnech se na svoje výtisky můžou těšit Fiorellify, Zakura, Yumiko a Lithianne :) Ozvěte se, až balíček dorazí, a't vím, že je všechno v pohodě :D

Poslání Prvního: DOTISK

27. května 2013 v 16:12 | Re |  Knihy
Protože zájem o knihu byl na Animefestu tak nečekaně vysoký a pořád se setkávám s dotazy, jestli se dá ještě koupit/kdy bude v knihkupectví atd., zdá se, že dotisk je na pořadníku :)


Věc se má tak: Poslání Prvního rádi dotiskneme, pokud pro něj budeme mít zajištěný alespoň základní odbyt. Proto jsem se rozhodla otevřít nové registrační vlákno.

Pokud byste si knihu v případě druhého vydání pořídili, napište nám mail na shinigami.desu.project@gmail.com s předmětem: Zájem o dotisk. Nezapomeňte se podepsat svoji přezdívkou, a't si vás mám jak evidovat. Jakmile dosáhneme dvaceti zájemců, znovu všechny obepíšu, tentokrát pro závazné potvrzení a pak už se Poslání Prvního opět pošle do tiskárny. Pod upoutávkami v hlavičce stránky nahodím počítadlo, aby každý hned věděl, kolik ještě zbývá do dvacítkového limitu. Cena by se neměla zvýšit: 239Kč při osobním převzetí, 320Kč s poštou.


Mám tu na seznamu několik lidí, kteří už se dopsali k dotisku na Animefestu, ty obepíšu a vysvětlím situaci. Pokud jste jedním z těch, kteří se na AFku zapsali jen přezdívkou, tak se ozvěte, protože bez mailu vám napíšu prd :(

Jestli náhodou znáte někoho, kdo by mohl mít zájem, neváhejte nám udělat trošku reklamy :) Pomůžete dalším zájemcům :D Stejně tak pokud jste sami zájemci, můžete zkusit sehnat další mezi svými kamarády, zvýšíte tím šanci, že k dotisku dojde n_n

(2) Kapitola 19. - Řev

25. května 2013 v 14:51 | Re

Uběhly dva dny a slíbená 'Paměť' se neukázala. Protože jsem neměla moc zkušeností se shinigamím pojetím času, byla jsem nakonec jediná, kdo byl jako na trní. Ostatní prostě jen pozvedli běžnou úroveň pozitivní nálady v Táboře o několik stupňů. Zdálo se, že s vidinou odpovědí jim ze zad spadla tíha nejistoty a s vidinou dalších vrstev se dostavilo čiročiré nadšení. Nevypadali, že by je nějak znepokojovalo, že tu pořád nikdo není. Zato já jsem byla zvědavá a nervózní zároveň.

Rozesílání knih

24. května 2013 v 10:50 | Re |  Knihy
Dnes odešlu první várku knih. Škoda, že to jsou zatím jen tři (aksile11, Tabashi a Yumiko). Problémy s ostatními jsou následující:


Lithianne: Nepojízdná adresa. Napsala jsem ti mail - je tam ulice a město a mezi tím čtyřmístné číslo oddělené čárkami, nemám tušení, jestli to je číslo domu XXL nebo nedokončené PSČ. Ať tak či tak, jedna z těch informací tam chybí.

Zakura: V mailu, kde měla být adresa bylo "domluvíme se". Když jsem si napsala o adresu, nic jsem nedostala. Peníze došly, ale prázdnému vzduchu knihu nepošlu :)

Itami: Zatím žádná odpověď na nakonec zvolený způsob předání, takže tady nevím, jestli mám počítat s poštou, nebo držet k osobnímu předání, ale pošta by byla asi rychlejší, než se nám podaří najít vyhovující termín. :)

Fiorellify: Zatím nedošly peníze.


Píšu to sem všechno, protože mám určitý nepodložený dojem, že aktivita na mailu se vždycky zvýší, když se ozvu tady xD Nehledě na to, že může být třeba pro příští zájemce o zaslání poštou inspirační, kde neudělat chybu, pokud chtějí svůj výtisk co nejdřív :)

Pro holky s rezervací

17. května 2013 v 9:01 | Re |  Knihy
Pro ty čtyři z vás, kterým budu knihu posílat poštou, předesílám, že nebudu čekat věčně. Pokud mi nic nedojde a ani se neozvete s vysvětlením důvodu, může se stát, že knížka poputuje lidem, kteří si napsali o dotisk :) Just saying.

Jinak zkouškové je v plném proudu, odhadem nejpozději ke konci května čekejte další kapitolu :3 A obrázky! Jó, obrázky, na ty se tak těším :D

Rozeslány maily s informacemi k platbě

14. května 2013 v 11:09 | Re |  Knihy
Těm, kterých se to týká,jsem poslala mail s číslem účtu a dalšími potřebnými informacemi. :) Pokud vám náhodou nedošel, tak křičte. Pokud něco nesedí, křičte.

A informace pro Zakuru: Předpokládám, že máš plnou schránku, na tvoji adresu se googlu nedaří doručovat zprávy.

Výtězky soutěží prosím o trpělivost, budu to pak posílat +- všechno naráz, nebo alespoň víc hromadně než po jednom kusu, takže ještě strpení :)

Jaký byl křest

13. května 2013 v 22:07 | Re |  Knihy
Tak nám skončil Animefest a spousta lidí je bohatší o svůj číslovaný výtisk :D A jak to vlastně probíhalo? Pojmu to obrázkovým průvodcem xD

Na počátku byla kniha.Výsledky soutěže o dva výtisky

9. května 2013 v 19:21 | Re |  Soutěže
Tak, odlosováno a o knížku v knihovničce zdarma jsou bohatší


Yumiko - výtisk 22

neheria - výtisk 33Gratulujeme :D

Jinak jsem začala rozesílat kontrolní čísla všem, kteří si knihu chtějí vyzvednout na AFku, nezapomeňte si je. Rozdávat knihy jen na jméno by nebylo moc šťastné, protože k seznamu se může dostat každý, tak abyste nepřišli o svoje číslo :)

Všechno bude!

9. května 2013 v 11:02 | Re |  Shinigamiho zápisník
Nebojte se, všechno bude. Unikátní číslo pro vyzvednutí knihy na AFku bude. Vyhodnocení soutěže bude. Kdy? Dneska večer. Do včerejška jsem mastila skupinový projekt, do toho v pondělí jedna zkouška a dneska odpoledne je další. Pak se budu až do jeho konce věnovat AFku a při té příležitosti i SDP :)

Soutěž končí zítra!

4. května 2013 v 10:01 | Re |  Soutěže
Klasický připomínáček pro ty, kteří nesledují facebook :)

Jinak pokud se sem náhodou nachomýtne Shii nebo Zakura, z rezervovaných lidí, se kterými nemám žádný kontakt, jsou poslední dvě, které se ještě nepotvrdily v zájmu o knížku. Pokud vám náhodou nedošel mail, měly jste se ozvat a můžete stále :)

Shinigami Desu na Animefestu

2. května 2013 v 21:24 | Re |  Knihy
Pokud vyrážíte na AFko a plánujete si pořídit knížku, zastavte se za námi v Maid Kavárně v sobotu předběžně ve dvanáct hodin. Proběhne takový malý pseudokřest a knížky se vám poprvé budou moci dostat do ruky právě tam :)


Pokud by vám to náhodou nevyšlo, budou po akci k dostání u prodejního pultíku s AF věcmi, ale naživo je to lepší: můžu vám napsat věnování a třeba k tomu něco rychlého přikreslit do knížky :)

Budu tam sedět minimálně půl hodiny, nečekám žádný průvod, ale tak i komorní pokec s kreslením je fajn, ne? :D (navíc v kavárně budou mít makronky. MAKRONKY, DĚCKA!)

Přesný čas ještě upřesním, stejně jako všem zarezervovaným rozpošlu nějaké identifikační číslo či tak něco, aby si o váš výtisk nemohl říct každý. Jinak po areálu před začátkem AFka vyvěsím reklamní plakáty, kde bude i časová specifikace, takže se nemusíte bát, že by vám něco uteklo :)