ZÁJEMCI: 6


13. Ledna 2015 - úterý 18:04 - Zobrazit Archív novinek

Nějaké obrázkové updaty. Snad brzo přibude i ta kapitola. Je rozepsaná, jen práce na ní nejde zrovna od ruky. :)

Re

_______________________________________________________________________________________


Duben 2013

Poslední týden do konce souteže

28. dubna 2013 v 16:00 | Re |  Soutěže
Rozhodla jsem se soutěž uzavřít za týden, čili týden před AFkem, a stále mi tu leží jen čtyři příspěvky.

... Ne, asi nemá cenu psát, co si o tom myslím xD. Ale zajímalo by mě, jaký úkol by to velké množství vás, kteří sem chodíte a děláte mrtvého brouka, muselo dostat, aby to na vás nebylo moc náročné... xD

Jestli čekáte, že příště budu rozdávat odměny za to, že vůbec zadáte do vyhledávače adresu shinigami-desu.blog.cz, tak to budete čekat hodně dlouho xD Udělám to přesně naopak. Budu rozdávat random odměny lidem, kteří něco dělají. :)

Rozeslán mail se žádostí o potvrzení registrace

17. dubna 2013 v 11:04 | Re |  Knihy
Všem, kteří si knihu rezervovali přes mail a nejsou se mnou v nějakém příliš častém spojení, jsem rozeslala mail se žádostí o potvrzení rezervace. Pokud někomu nějakou ošklivou náhodou nic nedošlo, křičte a mlaťte kolem sebe :)

Ostatním můžu říct jednu věc, která by vás třeba ještě mohla do rezervace nalákat: kniha by neměla stát víc než 250Kč.

Btw, do soutěže mi zatím přišly jen dvě ankety, což je 100% šance na výhru pro obě zůčastněné (nepočtám faror, která je ze zahraničí). Váš nízký zájem mi přijde až tragický na to, kolik se váš tu doopravdy pohybuje :D

Poslední den pro obrázky do knihy + random obrázky

14. dubna 2013 v 12:15 | Re |  Obrázky
V případě, že někdo kouká pouze na blog a ne na rychlozprávy na Facebooku ještě připomínám, že pokud chcete zkusit nahodit obrázek, který by mohl jít do knihy v rámci soutěže, dneska je poslední den. Pak můžete obrázky posílat dál, ale do knihy už se nebudou moci dostat :)

A z jiného soudku, jedna machr-artistka na devu nedávno nabízela requesty, tak jsem jí tam hodila Mano, Arisu a Kurona, ať si vybere a očividně něčím vyčuhovali nad OC jiných lidí, protože jsem dostala jak Mano tak Arisu, navíc obě byly pokaždé full color :D Ale když se podíváte na ten zbytek, jsou všechna ta zbývající OCčka jak přes kopírák XD Klasický bish s klasickým bish účesem a liší se jen v oblečení. Asi jsem byla jediná, kdo jí tam hodil nějaké ženské xD

Poslední soutěž - o DVA výtisky!

6. dubna 2013 v 11:08 | Re |  Soutěže
Ještě pořád jsem neumřela, in fact, přípravy na předhození kníhy tisku finišují. Objektivně můžu říct, že na další kapitolu si budete muset ještě počkat, protože semestr v kombinaci s knihou a v kombinaci s grafikou AFka je taková poněkud vražedná kombinace, to ale neznamená, že si tu nemůžeme zasoutěžit o další knihu. Tedy, z nedostatku času a pro větší motivaci rovnou o dvě.

Co s váma, lidi? Když jsme kdysi dělali průzkum zájmu o kreslící a psací soutěže, nějaké ohlasy byly. Obrázků nakonec přišlo uspokojivé množství a v dobré kvalitě(i když to zezačátku vypadalo, že se ani nesplní limit), ale stejně se vždycky radujete, že další soutěž není kreslení. (A přitom my máme obrázky nejradši.) Pak přišla psací soutěž a zůčastnila se jen Elien, která tehdy vůbec 'nehlasovala'. A vůbec vás do soutěží musím honit, což mě mrzí, protože přece jen kniha za nějakou hoďku/dvě snahy je docela fajn, ne?

Tákže, co jsem vymyslela. Vymyslela jsem to nejprimitivnější, co jsem vymyslet mohla v možná naivní naději, že se vás zůčastní o něco víc, než obvykle. Vymyslela jsem anketu. Anketa je o SDP a ptá se, jak jste se k SDP dostali, co jste si o něm mysleli atd atd. Seriously, tohle napsat snad zvládne každý ^^;. Tentokrát nebudu penalizovat ten druh ošklivých hrubek, které mě normálně hrozně vytáčejí xD. Jediné příspěvky, které nebudou zařazeny, budou ty, ze kterých zcela jasně poplyne, že je někdo odflákl jen aby něco poslal (mám na mysli třeba jednoslovné nebo generické nicneříkající odpovědi typu: Dobrý. Líbilo se mi to. Líbí se mi to. Jo, fajn." S tímhle zařazení do slosování nečekejte. Pokud nejste ochotni tomu věnovat čas na nějaké upřímnější odpovědi, nepiště vůbec a ušetříte další minutu xD.

HODNOCENÍ: Jak už jsem říkala, výsledky, které projdou, se budou losovat. Ale stejně myslete na to, že se klidně můžete rozepsat, pokud chcete, protože jestli jste si toho ještě nestačili všimnout, my rádi čteme jakýkoliv ohlas, který se rozhodnete napsat :).

BONUS: Ale protože jsem se ještě nevzdala naděje na nějaký ten obrázek, rozhodla jsem se zapojit možnost sub soutěže. Pokud zároveň nakreslíte i obrázek, který se bude přímo týkat děje v první knize (samozřejmě platí i postava vyskytující se v první knize), zařadí se do subsoutěže. Pokud se sejde tři a více obrázků, jedna ze dvou knih půjde výherci z té skupinky. I kdyby se ale dost obrázků nenašlo, ty odeslané půjdou do SDP galerie tady na blogu. A NAVÍC: Pokud nám během nejbližších pár dnů přijde obrázek týkající se první knihy, který nás osloví (může to být kvalita, může to být situace, kterou zobrazuje, více charakterů v nějaké situaci, roztomilí chibíci, prostě cokoliv), poletí do barevné obrázkové přílohy v knize :) Časové omezení je tu prostě proto, že se to musí stihnout předtím, než kniha půjde do tisku, takže pokud chcete zkusit své štěstí, musíte ho zkusit rychle.

ODESÍLÁNÍ: Příspěvky odesílejte již tradičně na shinigami.desu.project@gmail.com. Předmět: Anketa o knihu. Pokud se rozhodnete připojit obrázek, pošlete ho ve stejném mailu v příloze :) Zároveň počítejte s tím, že odpovědi, minimálně ty zajímavé, potom zveřejním v nějakém postu. Kdybyste si to ultrahypermoc nepřáli, tak to připište, ale... seriously xDD

Teď už samotná Anketa.

Anketa

1. Jak jste se dostali k SDP?

2. Co jste si mysleli o SDP, když jste ho začali číst (zhruba rozmezí prvních dvou kapitol)

3. Kde jste se čtením dnes?

4. Co si myslíte o SDP dnes?

5. Tři oblíbené postavy a proč?