ZÁJEMCI: 6


13. Ledna 2015 - úterý 18:04 - Zobrazit Archív novinek

Nějaké obrázkové updaty. Snad brzo přibude i ta kapitola. Je rozepsaná, jen práce na ní nejde zrovna od ruky. :)

Re

_______________________________________________________________________________________


Únor 2013

Ahoj mrtvoly :D

22. února 2013 v 17:46 | Re |  Shinigamiho zápisník
V letním semestru mě čeká pikantních 15 projektů, do toho musím dělat komiks na AF a připravovat knihu - což v podstatě znamená, že kapitoly nebudou přirůstat žádnou zázračnou rychlostí. Například mám další už asi dva týdny rozepsanou, ale psaní mi nešlo od ruky, tak jsem ji nestihla v době, kterou jsem pro ni měla vyhrazenou, a teď kdoví, kdy na ni dojde.

Přesto se ale budu snažit tu držet nějakou drobnou aktivitu. Kromě soutěží bych možná mohla jednou za čas napsat nějakou "perličku z natáčení", nějaké inner info, které zatím nebylo v příběhu zmíněno a dost možná tam ani vepsáno nebude.

Nicméně je smutné, že vaše aktivita degradovala někam k bodu mrazu. Víte dobře, že krátký komentář na mě má blahodárné účinky, a přece si jen mizivé procento z vás najde čas těch pár slov napsat. Bylo by super mít SDP více o komunikaci mezi lidmi, než jen o mrtvém sledování toho, co nějaká virtuální osoba, kterou nejspíš jen tak nepotkáte, smolí ve svém skromném volném čase. Ta osoba smolí docela ráda, pokud nemá dojem, že smolí jen pro svůj dřevěný stůl. Který mi podává stejný feedback jako většina z vás xD.

Jinak ale předpokládám, že nejpozději s koncem semestru by měla SDP aktivita zase vyletět na trochu jinou úroveň. Třeba se konečně dostaneme k našemu už docela starému plánu udělat nějaké vlastní SDP stránky s možností vytvoření účtu a nějaké příjemnější komunikace třeba ve fóru nebo tak. Líbilo by se vám to?

Blog má pro změnu problém

10. února 2013 v 18:30 | Re |  Shinigamiho zápisník
Tak nevím, co se zobrazuje vám, ale mě blog v posledním příspěvku se třetí soutěží o knihu dělá pořádný chaos. Zobrazuje ho na hlavní stránce, ale po rozkliknutí stránka nenalezena - odkaz jakoby neexistoval. Taktéž tady v administraci se mi ukazuje, že v únoru jsou tu články dva, ale když si otevřu únor, je tam jen post od Temi.

Takže počkám den a uvidím, jestli se pán blog uráčí dostat rozum a případně tu soutěž nahraju znovu :)

Soutěž o výtisk č. 17!

10. února 2013 v 14:01 | Re |  Soutěže
Přichází další soutěž o výtisk se zajímavým číslem, tentorkát se budete moci poprat o výtisk číslo 17! =D

A o co půjde? V této soutěži si budete muset vyzkoušet, co musí umět Shinigami, když dostanou Předtuchu: poznat, na kterém místě se vyskytne Nemrtvý. Pro těch několik z vás, kteří ještě neprocestovali celé Japonsko, je na obrázku pro jistotu název města v japonských znacích Kanji. A pro ty, kdo neumí číst ani Kanji, je na obrázku ještě název zapsaný v Hiraganě, kterou už si určitě dokážete najít.PRAVIDLA:


Na mail shinigami.desu.project@gmail.com pošlete zprávu s předmětem Soutěž o výtisk 17. Do ní pak napište svoji přezdívku, pod kterou vás máme evidovat, a vaše odpovědi ve tvaru:

1. Kocourkov
2. Kocourkovice
atd.

Soutěžní příspěvky posílejte nejpozději do neděle 10. března.SOUTĚŽNÍ ZADÁNÍ:

1.
---------------

2.
---------------

3.
---------------

4.
HODNOCENÍ:

Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který se stane šťastným majitelem výtisku s číslem 17 =). Do toho!

Arisu má narozeniny + Valentýn

9. února 2013 v 22:47 | Temi |  Obrázky
Předem se omlouvám, že jsem schopna dodat jen tyto velice ušmudlané kresby na papír... Ale snad se budou alespoň trošku líbit!
Obrázek k Arisiným narozeninám.


Obrázek k tomu dni, který všichni nesnáší nebo milují. I když, někomu je jedno... :D