ZÁJEMCI: 6


13. Ledna 2015 - úterý 18:04 - Zobrazit Archív novinek

Nějaké obrázkové updaty. Snad brzo přibude i ta kapitola. Je rozepsaná, jen práce na ní nejde zrovna od ruky. :)

Re

_______________________________________________________________________________________


Prosinec 2012

Krásné svátky od SDP týmu!

26. prosince 2012 v 0:19 | Re |  Shinigamiho zápisník
Drahé čtenářky a čtenáři,

chci vám jménem celého SDP popřát krásné svátky (sice trochu se spožděním co se Štědrého dne týče, ale nejsem moc velký fanda spamování na 24. prosince, snad mě to omluví =D). Vím, že dlouho nic nebylo. To proto, že mi vrcholil náročný semestr (a pořád ještě není úplně u konce) a hned na něj navázalo zkouškové, což narozdíl od minulého roku znamenalo, že jsem nedostala volný týden před Vánocemi.

Vyhodnocení druhé soutěže přijde. Vítězku máme, vítězka už o tom ví a její dílko sem nahodím, aby si ho každý mohl přečíst :)

Kapitola... bude snad co nejdřív. Pokud se mi podaří dát všechny zkoušky na první termín (v což doufám), budu mít čtyři a půl týdne volna +-, tam se minimálně jedna kapitola vleze, takže STAY TUNED!

A jak už je zvykem, přála jsem si na Deviantartu od Santa's Workshop nějakou SDP postavu, letos Kurona a poprvé jsem dostala obrázek takhle brzo, takže se můžete kochat se mnou =D


Nezapomeňte na 2. soutěž o knihu!

8. prosince 2012 v 22:43 | LK |  Soutěže
Soutěž o výtisk číslo 11 končí už za týden!

Chtěli byste umět číst myšlenky? Skoro každý asi bez přemýšlení řekne, že ano. Zkuste si ale představit, že byste to opravdu uměli... (Motivační text od LK =D)