ZÁJEMCI: 6


13. Ledna 2015 - úterý 18:04 - Zobrazit Archív novinek

Nějaké obrázkové updaty. Snad brzo přibude i ta kapitola. Je rozepsaná, jen práce na ní nejde zrovna od ruky. :)

Re

_______________________________________________________________________________________


Listopad 2012

Inspirační blok

25. listopadu 2012 v 20:40 | Re |  Inspirace
Už jsem dlouho neposílala nic do rubriky s inspirační hudbou, což ale neznamená, že tu žádná taková hudba není. Dneska sem nahodím motivů víc a pokud to bude možné, připíšu k nim, k jakému druhu scén se vztahují. Možné to samozřejmě nebude v případě, že daná hudba bude patřit k scénám ještě nenapsaným, kterých je teda taky mraky :P

Krasojízda začíná!

(2) Kapitola 16. - Nemáte tušení

17. listopadu 2012 v 19:46 | Re
Když jsem ucítila, jak se za mnou Sen pohnul, zavřela jsem oči. Čekala jsem postrčení, pád a náraz. Namísto toho se mi pod pravým ramenem protáhla ruka. Z vlaku jsem vypadla až potom.

Soutěž o výtisk číslo 11

15. listopadu 2012 v 21:27 | Re |  Soutěže
Ahoj věrné čtenářky a čtenáři, ať už o vás vím nebo ne :D Konečně mám zase trochu času na projekt. O víkendu s trochou štěstí přijde nová kapitola, takže stay tuned!

Ale teď už k samotné soutěži. Jak si možná někteří z vás všimli, včera měl Kurono narozeniny :D Ano, ano, 14. listopad je ten den~ A protože měl Kurono narozeniny, uděláme druhou soutěž Kuronovitou, co vy na to?


PRAVIDLA: Vyberte si libovolnou situaci z dosud napsaného příběhu, jejíž koncept je nějakým způsobem určený, a napište ji z pohledu Kurona. Určeným konceptem se rozumí, že je alespoň zhruba jasné, co se v dané situaci dělo (Arisu nemusela být přítomna). Do této kategorie například nespadá Kuronův souboj v Nagoyi atd, protože tam čtenář doopravdy netuší, co všechno a jak se dělo.

Forma je na vás. Může to být Ich forma, nebo Er forma s Kuronem v hlavní roli (takže s okomentováním jeho pohledu na věc).


CO SE HODNOTÍ: Vaší fantazii se meze nekladou a kreativita se také bude hodnotit, ovšem jen kreativita mířená správným směrem - popisovat, jak Kurono na Zemi ve volném čase sleduje My Little Pony vám rozhodně body nepřidá ^^;. Žádoucí kreativita je taková, která dokáže zajímavě a přitom věrně pojmout situaci z Kuronova pohledu. Nějaký drobný náhodný humor tam samozřejmě být může, ale decentně, známe Kurona, žejo.

Ale neděste se. Nepotřebujeme žádná veledíla, chceme jen co nejvíc vašich děl! Jsme zvědaví, jak podle vás vypadá děj Kuronovýma očima. Jediné, co bude mít negativní ohlas je dílko psané stylem: "Pak sem se podival, jak na zemy ležela ta pytomá holka" aneb písemný projev s nadměrným výskytem těch nejnechutnějších hrubek v nejzákladnějších slovech.

Délka je čistě na vás. Může to být jedná stránka, může to být delší. Prostě jak se cítíte :)


JAK SE ÚČASTNIT: Klasika. Na náš mail shinigami.desu.project@gmail.com zašlete svůj výtvor v nějakém rozumném formátu (.pdf, .doc). Jako předmět pište: SOUTĚŽ 2. Nezapomeňte se podepsat, ať víme, s kým máme tu čest :)

DEADLINE: Odevzdávejte nejpozději do půlnoci 16. prosince.

MOTIVACE NAVÍC: Krom možnosti vyhrát knihu budou mít příspěvky i pozitivní vliv na mou osobu jako takovou, protože mě namotivují psát kapitoly. A to se vyplatí! :D

Tlachy ze začátku listopadu

2. listopadu 2012 v 21:50 | Re |  Shinigamiho zápisník
Ahoj, drazí příznivci SDP!

Trpíte nedostatkem kapitol? Naprosto to chápu. Od začátku semestru jsem neměla čas obětovat jeden den nové kapitole, ale po příštím víkendu, kdy je Akicon, by se mi snad nějaký čas měl vrátit :D.

Prozradím vám tajemství. Křest knihy se měl původně konat právě na Akiconu; to byl prvoplán, ale sešlo z něj, jakmile nám bylo jasné, že tiskárna by si vzala příliš mnoho času a my tudíž nestihli všechno vyladit k naší spokojenosti. Upřímně doufám, že do AF se to stihne, času bude nedostatek, to vím už teď, ale tentokrát už žádný odklad nedovolím :)

Co se Akiconu týče, budete tam? :) Kdysi jsme tu s Temi zmiňovaly, že tam budou SDP cosplaye, z čehož sešlo, což se nakonec bude konat až na AF, na samotném křtu. Nicméně, já se na Aki prohánět budu ve dne i v noci (bohužel, schytala jsem noční službu na šatně X__X) v cosplayi Rainbow Dash nebo Team Plasma Gruntky, takže pokud mě tam najdete, tak se klidně ozvěte :D Pokud si mě odchytíte v noci na šatně, tak vám klidně i něco nakreslím xD

A můžete se přijít podívat i na program o K-Popu zvaný Honba za Slávou, abyste viděli, proč jsem neměla čas napsat novou kapitolu :D (FB stránky zde)

A v Playbišíkovi (což je Akicoňácký časopis) bude i menší rozhovor o SDP. Prostě Akicon za to bude stát :D