ZÁJEMCI: 6


13. Ledna 2015 - úterý 18:04 - Zobrazit Archív novinek

Nějaké obrázkové updaty. Snad brzo přibude i ta kapitola. Je rozepsaná, jen práce na ní nejde zrovna od ruky. :)

Re

_______________________________________________________________________________________


Srpen 2012

Rychlé oznámení

31. srpna 2012 v 21:36 | Re |  Soutěže
Pozor, soutěž dosáhla minima přihlášených obrázků a hodnotit se bude! Pokud někdo ještě čeká, máte šanci něco zaslat přes noc, uzávěrka padne někdy zítra dopoledne, kdy si nad to s Temi sedneme a budeme hodnotit :)

(2) Kapitola 12. - Věci, které by neměly být viděny

27. srpna 2012 v 19:07 | Re

"…a taky prostě vypadaly líp," pokračovala Mizushima v obhajobě.

"Mizu, mě prostě nepřesvědčíš, že ti červená sluší víc než modrozelená. Jde ti k očím a Znakům."

Do konce soutěže schází pár dní

25. srpna 2012 v 17:03 | Re |  Soutěže
Tak pozor, tady už končí veškerá sranda. Tvářili jste se na soutěž nadšeně, ale podle obsahu soutěžního mailu musím konstatovat, že skutek utek. Za nějakých šest dní končíme a máme tu jen dva přihlášené obrázky, což znamená, že pokud nedojdou minimálně tři další, soutěž se stornuje a jistě nemusím říkat, že tahle mizerná aktivita v nějakou mou vlastní velkou aktivitu nejspíš nevyústí... =___=;

A věřte mi, že tohle není správný čas na to mě v projektu demotivovat, protože chystáme něco velkého a nejspíš velice brzy to i zveřejníme, a já bych do toho ráda šla s tím správným nadšením a především s důvěrou, že to vaše nadšení není jen fraška :/

(2) Kapitola 11. - Dámská jízda, část 2.

10. srpna 2012 v 23:03 | Re

Vyškrábala jsem se z vody a zamířila k té šedivé hromádce, kterou představoval Kurono. Když jsem se přiblížila, ohlédl se na mě, ale pak se zase odvrátil.

(2) Kapitola 11. - Dámská jízda, část 1.

10. srpna 2012 v 23:02 | Re

Svět se mi znovu poskládal před očima do podoby jakéhosi křoví. Zamrkala jsem a identifikovala na něm drobné exotické kvítky. Vzápětí přišel poryv větru a najednou jsem měla celý nos plný slaného vzduchu. Moře!