ZÁJEMCI: 6


13. Ledna 2015 - úterý 18:04 - Zobrazit Archív novinek

Nějaké obrázkové updaty. Snad brzo přibude i ta kapitola. Je rozepsaná, jen práce na ní nejde zrovna od ruky. :)

Re

_______________________________________________________________________________________


Duben 2012

Něco přijde

18. dubna 2012 v 23:04 | Re |  Shinigamiho zápisník
Tak, pozor. Tohle je důležité.

Já nejsem mrtvá. Plánuju něco napsat, ale nevím, kdy se k tomu dostanu, protože je teď kvantum zkoušek a deadlinů. Takže neodpadávejte, něco přijde. Snad brzo.

Na druhou stranu bych vám ale také měla říct, že už by dávno byla první kapitola druhé části, kdyby v daném velikonočním víkendu, kdy jsem ji plánovala napsat, alespoň jeden z vás nějak reagoval na cokoliv ze zvýšené aktivity předchozího týdne zahrnující minimálně Epilog jedničky a Prolog dvojky. Ale protože se bohužel ozvali jen tuším dva lidé a z externistů jen jeden, a pořád nepřišlo nic dalšího, tak v oné důležité chvíli, kdy jsem se odhodlávala psát, jsem dospěla k závěru, že nebudu psát pro lidi, kteří to nečtou (ano, smiřte se s tím, že pokud nějakým způsobem nekomentujete (soukromě či tady), tak tady pro mě neexistujete xD). Takže tak. V té době jsemměla high pro-SDP náladu, ten víkend vyhasla, protože nedostala žádné palivo. Takhle tu tu funguje, čím dřív to pochopíte, tím kratší dobu budete čekat na další příspěvky :)

A teď samozřejmě taky musím poděkovat těm, kteří komentují pravidelně, i když někdy jsou třeba tím jediným externistou, který mi ještě k postrčení nestačí :)

SDP v průběhu věků

5. dubna 2012 v 23:51 | Re |  Shinigamiho zápisník
Nedávno jsem ze zájmu prolézala všechny bývalé hlavičky blogu. Krom toho, že jsem v některých případech byla krajně zděšena, napadlo mě, že by možná bylo zajímavé je dát všechny na jedno místo. Takže zde za perexem je máte - pro některé připomenutí starých časů, pro některé zase obrázek toho, jak hrozně to tu vypadalo na začátku.. xD Schválně, u které hlavičky jste to tu našli?


Prolog II.

3. dubna 2012 v 13:40 | Re
Itō Akio se natáhl pro svoji aktovku a zamířil ke dveřím. S rukou na klice se zarazil. Možná by se měl rozloučit s manželkou.