ZÁJEMCI: 6


13. Ledna 2015 - úterý 18:04 - Zobrazit Archív novinek

Nějaké obrázkové updaty. Snad brzo přibude i ta kapitola. Je rozepsaná, jen práce na ní nejde zrovna od ruky. :)

Re

_______________________________________________________________________________________


Srpen 2011

Přátelství

26. srpna 2011 v 23:54 | Temi |  Obrázky

Mé sdělení je následující:
"Máme vás rádi n_n Ještě radši máme vaše komentáře! (Vážně, kontrolujeme to co hodinu, jestli někdo něco nenapsal!!!) Takže jestli nás máte rádi i vy a náš projekt taky, buďte tak hodní a zanechte co nejvíc komentářů, které nás potěší n_n Když okomentujete všechny nové kapitoly (to je nejdůležitělší), tak budou brzy další, tak to funguje... :D"

Jinak k obrázku! Určitě vám došlo, že jsou na něm...
Holky. (ne, že bych někdy v budoucnu plánovala takto nakreslit kluky- come on, to by vypadalo trošku divně, kdyby měli takovou pózu:D)~

Tento obrázek jsem začala kreslit asi tak před rokem? A dnes jsem ho z neznámého popudu dodělala.

Caim, Chiai, Mano, Dorian, Kaneshi, Arisu, Mizushima

Kapitola 27. - Vlastní volba

26. srpna 2011 v 21:58 | Re
Najednou jsem už nemohla Ardenovu a Mizushiminu přítomnost dál snést. Jemně, ale odhodlaně jsem se jim vykroutila z objetí a postavila se. Otřela jsem si slzy z obličeje, několikrát zamrkala, abych si pročistila oči a otočila se. Vrhla jsem na ně rychlý omluvný pohled, ve kterém jsem se jim pokusila říct vše, co jsem měla na srdci, protože jsem neměla slov. A stejně… to co jsem chtěla říct, by spoutáním do slov získalo takovou sílu, že by mě to nejspíš rozdrtilo zevnitř… Z jejich výrazů jsem vyčetla, že pochopili. Tohle bylo rozloučení.

Kapitola 26. - Na rozcestí

21. srpna 2011 v 23:09 | Re
"Ale, podívejme se, kdo přišel…" okomentoval Kuronův projev a nejspíš i zjevení Arden, a to tónem, který jsem ho v životě neslyšela použít a který mu vůbec neslušel. Kurono se na něj ohlédl. Pohledy dvou Shinigami se srazily s takovou intenzitou, že jsem málem slyšela praskání ledu.

Prázdninové poznámky

15. srpna 2011 v 10:15 | Re |  Shinigamiho zápisník
Ahoj, naši čtenáři a čtenářky~

Píšu tohle, abych blog vytrhla z dojmu opětovné totální smrti, neb tomu tak není. Další kapitola bude, snad někdy brzo, protože už o ní přemýšlím, a to je dobrá předehra. V nejhorším ji sesmolím na seznamováku z vejšky, pokud tam bude moc nuda xD

Obrázky nejsou, protože, a to je obzvláště tragické, jsem ve stádiu přesvědčení, že neumím nakreslit Kurona xD Nějaký specifický Art Block. Ostatně ani další postavy se mi moc nedaří, kromě Mano, ta jde sama, trapka jedna =D Prostě tomu budu muset nechat čas. Stejně jde všem nejvíc o kapitoly, takže bych se měla soustředit především na ně =)

Takže to by bylo pro dnešek vše, děkuji za podporu a opravdu to ještě neumřelo~