ZÁJEMCI: 6


13. Ledna 2015 - úterý 18:04 - Zobrazit Archív novinek

Nějaké obrázkové updaty. Snad brzo přibude i ta kapitola. Je rozepsaná, jen práce na ní nejde zrovna od ruky. :)

Re

_______________________________________________________________________________________


Srpen 2010

Opět příhoz ode mě :)

20. srpna 2010 v 13:57 | Re |  Obrázky
Nakreslila jsem tohle + jsem to hned vyměnila za novou hlavičku, a to prostě proto, že tihle tři tam ještě nikdy nebyli =D. Zároveň jsem trošku ořezanou formu hodila i do Wallpaperů, protože dle mého vlastního otestování to na ploše vypadá hezky ^_^.


I já neumřela...

19. srpna 2010 v 12:46 | Temi |  Obrázky
Nedávno jsem se pokoušela psát dál svůj SDP příběh, ale bez úspěchu- ale však ono to jednou vyjde! ^^ Jako komplenzaci jsem konečně dokončila jeden obrázek s Ardenem a Chiai, který mi v počítači straší už delší dobu... Možná to skončí jako nový obrázek v GB, ale kdoví... XD


Drazí mí

9. srpna 2010 v 10:05 | Re |  Shinigamiho zápisník
Před týdnem jsem se vrátila z ADVíku, kde se křtil nový Vějíř. Tentokrát tam, jak už jsem se zmínila, byla i manga ze Shinigami Desu, takže tímto bych vám chtěla říct, kupte si to xD. Na tržbě závisí vydání příštího ročníku a navíc letošní Vějíř se opravdu povedl. Má nádherný obal a mangu uvnitř mám jak já, tak Temi + spousta dalších až šíleně talentovaných lidí.

S Vějířem I jsem se v průběhu minulého roku setkávala ve větších knihkupectvích, která kupuji mangu od Zoner Pressu (což mě upřímně překvapilo), takže s tímto dílem to dopadne asi stejně :)

Jinak, na příští con, kterého se zůčastním, zkusím vyrobit nějaké kvalitnější SDP placky - něco na způsob těch asijských státu z Hetalie, které mi Placka-chan prodávala na letošním ADVíku =D.

Jinak ani nevíte, jakou jsem měla radost, když na mě na ADVíku natrefil někdo, kdo SDP zná n_n. Buď na mě, nebo na Kyanku, která tam pobíhala v cosplayi Kaneshi :D

Děkujeme moc za podporu n_n