ZÁJEMCI: 6


13. Ledna 2015 - úterý 18:04 - Zobrazit Archív novinek

Nějaké obrázkové updaty. Snad brzo přibude i ta kapitola. Je rozepsaná, jen práce na ní nejde zrovna od ruky. :)

Re

_______________________________________________________________________________________


Březen 2010

Čmrky, čmrk!

17. března 2010 v 22:17 | Temi |  Obrázky
Nevím, co mám psát, snad jen to, že vznikly roztomilé náčmrky, jeden ode mě a jeden od Re ;D Snad poznáte všechny a budou se vám líbit xD

Kapitola 17. - Tonoucí se stébla chytá

12. března 2010 v 23:14 | Re
Když se máma k večeru vrátila z práce s nákupem, první, co provedla, byla důkladná vizita. Pyšně jsem jí oznámila, že mě napadlo vyměnit Kuronovi košili, což už se mi podařilo rozdýchat dostatečně na to, abych na sebe mohla být patřičně hrdá. Když se máma v zápětí otázala, jestli mě napadlo dát mu i napít, myslela jsem, že skočím z okna. Já blbá, blbá, pitomá!

Vaše oblíbená postava?

9. března 2010 v 18:53 | Re |  Shinigamiho zápisník

Zajímalo by mě, které postavy ze SDP máte rádi a proč? Ne všichni dostali prostor k tomu aby si vás mohli získat v příběhu, takže navrhuju popis dvou rovin a to je sympatie z příběhu a sympatie z obrázků (eventuálně celkové a nijak nevysvětlitelné sympatie xD).

Čím komplexnější rozbor, tím lépe~ Může nám to pomoct vylepšit např. protikladné chování a jiné vady. Co se dosud 'neobjevených' charakterů týče, můžete přidat jak na vás působí, či jak byste si je představovali, co se chování týče. Toto de facto platí na všechny. CO od nich očekáváte?

Aneb o SDP s vámi :D.

Pehehe

6. března 2010 v 23:29 | Re |  Shinigamiho zápisník
Založila jsem rubriku Shinigamiho zápisník, která bude fungovat jako trošku obsáhlejší monolog kohokoliv, kdo z nás bude chtít. Ne vše se dá napsat do novinek a já taky chci dávat najevo, že žiju, i jinak než jen kapitolou ^^; (Nojo, já vím, že to by tady stejně každej nejvíc uvítal o:))

Jinými slovy, tohle bude ta nejblogovatější část celého našeho blogu, který se jinak snaží vypadat, že s blogem toho moc společného nemá. Vylejvárna úvah a myšlenek.

Já vím že všichni chtějí abych psala. Tož já bych to chtěla taky xD'. Ale chybí mi hybatel. Hybetelem obvykle bývá nějaký pěkný SDP obrázek od Temi, která ale momentálně od rána do noci maká na něčem jiném a já se kolébám někde na dně jakékoliv motivace. Pracuju alespoň na manze do Vějíře - kterou bych vám doporučila, protože čtenáři SDP z toho budou mít jaksi víc než zbytek xD'. Ale ne že bych dělala reklamu. Kdoví, jestli to vůbec dodělám xD'. Kreslím (u tohohle konkrétně si nejsem jistá jak moc lidí to ocení xD). Těším se na cosplay Arisu, který snad už někdy bude xD'. Mohl by být.

No, na Deviantartu jsme rozjeli mezinárodní akci Buď Shinigami, což funguje tak, že si zájemce vymyslí svou vlastní postavu, nakreslí ji a zařadí do nějaké země + všechny patřičné náležitosti. Zajímalo by mě, jestli by o něco podobného byl zájem i tady. Japonsko už je plné, ale jinak máte celou Zeměkouli xD. Jediná podmínka by byla nakreslit (což může být někdy problém).

Jinak jakákoliv snaha o motivaci je vítána xD'. Nakreslené moje podvědomí přijímá ještě raději. Ale tak třeba si chci prostě jen popovídat, protože tady to na guestbooku nějak aktivně nežije, i když návštěvnost je pořád veliká o.o.

Červená Karkulka (Since you wanted it!)

1. března 2010 v 21:18 | Temi
...protože tady byla nuda xDDDDD (Nakresleno tak za deset minut) xDDD