ZÁJEMCI: 6


13. Ledna 2015 - úterý 18:04 - Zobrazit Archív novinek

Nějaké obrázkové updaty. Snad brzo přibude i ta kapitola. Je rozepsaná, jen práce na ní nejde zrovna od ruky. :)

Re

_______________________________________________________________________________________


Únor 2010

1. Sníh a déšť

7. února 2010 v 18:01 | Temi
Kapky hustě dopadaly na chodník a ojedinělí chodci spěchali někam, kde bude lépe. Jejich černé deštníky už skoro splývaly s oblohou. Přicházela noc a v Temži se zrcadlila světla velkoměsta. Kdo by řekl, že zrovna dnes je den před Vánocemi? Zatímco výlohy blízkého obchodního domu ukazovaly umělý sníh, kývající se hračky různorodých barev a zářivá světýlka, holé stromy a šedivé nebe ukazovaly kontrastující realitu. Lavička pod blízkým stromem byla prázdná, kdo by si taky sedl v tomto počasí? Ale to bylo jen zdání. Ve skutečnosti na ní seděly dvě osoby, pro lidské oko ovšem neviditelné. Vyšší z nich, bělovlasý mladík, který byl zahalen po nos v šále, se tvářil dost netrpělivě, zatímco dívka napravo od něj, která na sobě měla dost extravagantní model, si radostně pobrukovala.

Kapitola 16. - Pacient

6. února 2010 v 22:33 | Re
Uplynulo několik dlouhých sekund, během nichž jsem se jen klepala. Nic víc. Třásla jsem se a můj mozek byl vypnutý, takže jsem jen hleděla do stropu. Když počáteční šok odezněl, Kurono už byl v bezvědomí. Nedokázala jsem se ovládnout a dalších pár vteřin jsem němě zírala na jeho rozcuchané temeno. Teprve pak jsem se doopravdy začala dávat dohromady.

Kapitola 15. - Poslední den

2. února 2010 v 22:24 | Re
Neděle. Zívla jsem a zvedla hlavu. Holé stromy připadají většině lidí depresivní, pro mě ale ještě před pár týdny ztělesňovaly mé nejoblíbenější roční období. Teď jsem po těch kdysi tak nádherně barevných listech mohla maximálně tak dupat na zemi.