ZÁJEMCI: 6


13. Ledna 2015 - úterý 18:04 - Zobrazit Archív novinek

Nějaké obrázkové updaty. Snad brzo přibude i ta kapitola. Je rozepsaná, jen práce na ní nejde zrovna od ruky. :)

Re

_______________________________________________________________________________________


O projektu

8. června 2009 v 16:27 | Re
Shinigami desu je projekt zahrnující momentálně asi sedm lidí, kteří mají právo ho plně ovlivňovat (jestli toto právo využívají, to už je věc druhá xD).

Tyto lidi jsem (někdy přes prostředníka) oslovila s nabídkou, jestli by nechtěli mít vlastní Shinigami postavu, protože upřímně řečeno jsem v dané chvíli měla hroznou chuť malovat chibi postavičky se znaky Shinigami z jednoho příběhu, který se vytvořil v mé hlavě. Oni souhlasili a já jsem jim podle jejich popisu stvořila vlastní Shinigami.

Protože se najednou jednomu hloupému nedůležitému nápadu na příběh dostalo dostatečného počtu postav, změnil se na projekt, který už nezahrnuje jen jednu dějovou linii, ale skládá se z mnoha delších či kratších příběhů a příhod jednotlivých postav, nebo dvojic.

Bylo ale nutno těmto příběhům vymyslet solidní podklad (prostředí, zákonitosti), aby bylo možné je vůbec na něčem založit. Inspiraci pro tento podklad jsem čerpala z té malé kostnaté osnovy jednoho z oněch příběhů, který se mi samovolně vytvořil v hlavě a který sleduje osudy hlavně dvou ze tří postav, které v tomto projektu mám já.

Název "Shinigami desu" vznikl improvizací poté, co nikoho nenapadlo nic lepšího. V překladu to znamená "Jsem Shinigami" (úplně doslova "Jsem bůh smrti") a všichni (tedy všichni ti, na které jsem v té době měla kontakt) jsme se shodli na tom, že se to ve své podstatě k našemu projektu velice hodí.

V současné chvíli Shinigami desu zahrnuje veškerou snahu jeho členů s projektem spojenou (obrázky, cosplaye, tento blog + příběhy jsou na cestě) a v neposlední řadě spojuje především členy samotné (kteří se dřív někdy vůbec neznali). Tento blog by měl fungovat jako místo, kam se bude veškerá činnost a informace kolem projektu koncentrovat.

--

Pokud vás Shinigami desu zaujal, je zde pořád šance zapojit se do příběhu. Původní osmička japonských Shinigami už je sice zaplněná, ale protože i na pozadí těch příběhů jednotlivých postav se táhne jeden obecný děj, je už v téhle chvíli jasné, že minimálně ještě několik dalších míst k zaplnění bude.

Pro tuto záležitost bude časem vytvořena sekce Náběr. Prozatím stačí ozvat se například v Návštěvní knize nebo na mail, jenom abychom věděli, že tu někdo zájem má.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama