ZÁJEMCI: 6


13. Ledna 2015 - úterý 18:04 - Zobrazit Archív novinek

Nějaké obrázkové updaty. Snad brzo přibude i ta kapitola. Je rozepsaná, jen práce na ní nejde zrovna od ruky. :)

Re

_______________________________________________________________________________________


Archív novinek

6. června 2009 v 21:56 | Re
4. Října 2012 - Čtvrtek 22:13

Tak, tu to máte =) Nějaké obkecávání tady je tuším zbytečné XD

Re----------

11. Září 2012 - Úterý 22:19

Drazí milí, jediné, co vám můžu říct k nové kapitole je...

Ochochochochochochochochocho XD

Re-----------

3. Září 2012 - Pondělí 16:49

Něco trochu veselého pro ty školou povinné, nová kapitola na stole! :D

Jinak soutěž skončila nad očekávání dobře, dokonce už se ke mě donesly i prosby o další, co vy na to? :)

Re------------

27. Srpna 2012 - Pondělí 19:13

Tak, další kapitola na konec srpna, pro změnu.

Hlavně se nevybodněte na tu soutěž. Bude to mít jen samé negativní dopady, jako například dost malá šance, že někdy přijde další a v neposlední řadě rozmrzelou Re xD.

Re-------------

10. Srpna 2012 - Pátek 23:08

Fuj, tak tohle je nesmírně vyčerpávající úvodní srpnová kapitola, ale myslím, že stojí za to. Snad zas na nějaký čas zasytí vaše pokračování-hladové dušičky :D

Nezapomeňte na soutěž! Byla by škoda, kdyby skončila tak, že by se nehodnotila pro malou účast. Obrázky ode mě a Temi se nerozdávají každý den a tady by navíc nejspíš u hodně z vás šlo o vlastní Shinigami postavu, takže... :)

Re-------------

26. Července 2012 - Čtvrtek 22:27

Tady je slíbená kapitola, kterou bych chtěla věnovat Temi, ona si možná ještě vzpomene proč :D. Tedy původně to měla být jedna kapitola a nakonec to s mým stylem psaní zabere dvě. Ale komu to tady vadí, no? =D

Re-------------

10. Července 2012 - Úterý 22:28

Tak, tady máte dvě kapitoly za dva dny, lepší už to může být stěží, co? =D Ale máte štěstí, že jsem po osmé kapitole sama měla potřebu po napsaném pokračování, protože jinak by byla devítka nejspíš až za dlouho, s tím, jak se většina z vás neobtěžovala zanechat názor na osmičce zrovna když jsem to opravdu potřebovala =___=; Velké díky patří těm, kteří se obtěžovali, ta nejnovější kapitola je pro ně =)

Re

Nezapomínejte na nás a komentujte T_T! Víme, že máte prázdniny, ale my žijeme jen a jen z vaší pozornosti!
Temi-------------

2. Července 2012 - Pondělí 12:31

Tak jsem se vrátila z hor, a protože mě čeká ještě jeden týden zvýšené aktivity, kdy nebudu moct psát, věděla jsem, že musím kapitolu napsat v neděli, potažmo v pondělí dopoledne :) Od druhé kapitoly první části jsem se ještě nedostala přes 4000 slov, kterými blog limituje obsah jednoho příspěvku, takže tu máme druhou půlenou kapču :)

Re-------------

22. Června 2012 - Pátek 15:36

Tak, tady máte odměnu za spoustu komentářů a důkaz, že minuta vašeho času, kterou na psaní obětujete, může rapidně zkrátit dobu, po kterou budete čekat na pokračování :)

Re---------------

15. Června 2012 - Pátek 17:17

Konečně jsem se dostala k tomu, abych uvedla do pořádku to, čemu blog říká "Volitelný horní box". Prakticky od začátku existence blogu tam trčelo značně nevkusné logo pro novinky a nedávno jsem konečně prozřela a došlo mi, že takhle by to tedy nešlo. Věděla jsem, že bych tam chtěla něco reklamního a animovaného, ale díky zkouškám nebyl čas, tak jsem tam strčila citace z příběhu, protože všechno má větší šanci zaujmout lidi, než obstarožní logo NOVINKY.

Tak teď už tu máme konečně něco, co by náhodné kolemjdoucí mohlo trochu strhnout =)

Co se KONEČNĚ-loga pro Vlka a Lišku týče... Konečně, co? XD A můžu vám říct, že nebylo vyrobeno pro tuhle reklamu, ale pro tu velkou věc, kterou už jsme tu s Temi trochu naznačily. Jakmile se to někam výrazněji pohne, rozjedeme druhou etapu, ve které už se všechno dozvíte i vy :) Ale je na co se těšit :D

Re---------------

12. Června 2012 - Úterý 0:42

Užijte si letní kapitolu, snad přinese více teplých nocí i k nám, protože chci vylézt ven a civět na hvezdy =D

Re

----------------

25. Května 2012 - Pátek 21:42

Tak, další kapitolu máte na stole :). Tohle byla jedna z těch, které mi trvaly dlouho, fuj, od minulého pátku nebo soboty jsem ji měla rozpracovanou.

Have fun~

Re----------------

14. Května 2012 - Pondělí 16:26

Zvýšená aktivita uprostřed zkouškového, čím to asi bude... ^^; Užijte si druhou kapitolu druhé části, která mi opět dokázala, že si ten příběh žije svým vlastním životem :)


Re----------------

10. Května 2012 - Čtvrtek 12:51

Tak, a začínáme druhou část, dámy a pánové =D Říkala jsem, že něco příde ^^. Sice jsem tu chvíli řešila dilema, jestli kapitoly číslovat dál začít znovu, nebo co vlastně, ale nakonec jsem to nějak vymyslela. Asi to není nejelegantnější, ale obě předchozí varianty by mohly za určitých okolností vyvolat docela zmatek.

Takže, have fun~


Re----------------

5. Dubna 2012 - (Zelený) Čtvrtek 23:56

Někde se čepuje Zelené Starobrno, my zde načepujeme trochu vzpomínek, aneb příležitost si prohlédnout, jak to u nás vypadalo během třÍ let existence blogu. :)

Taky jsem trochu obohatila informace o Nemrtvých, protože tam chybělo pár věcí, o kterých jsem byla přesvědčena, že tam jsou a ony jaksi nebyly. Plus přibylo pár oprav tak různě po kapitolách, většinou se jednalo o drobné nesrovnalosti, kterým se asi nevyhne nikdo, kdo něco píše delší dobu. Například Arisu už neobdivuje černé dřevo Manina kovového luku... xD


Re-----------------

3. Dubna 2012 - Úterý 17:10

Drazí příznivci, začínáme maraton číslo dvě. Na pultě leží prolog k druhé části a v sekci příběhy už je i její název :)

Děkujeme za přízeň! A nezapomeňte, čím víc života, tím víc kapitol :D


Re-------------------

1. Dubna 2012 - Neděle 9:42

Tak jsem dodala epilog k první části. V plánu jsem ho měla už předtím - nápis o konci první části jsem však za 31. kapitolu napsala záměrně, abyste si to v hlavě příběhově uřízli na správném místě :)

Re--------------------

30. Března 2012 - Pátek 9:35

Zavedla jsem novou rubriku pro inspirační materiály. Někdy je jejich spojení s příběhem mlhavé, ale nějak toho docílilo v mé hlavě (jako v prvním případě), jindy to bude prakticky něco jako soundtrack ke kapitole. Záleží na tom, jak zrovna pracuju :P

Taky jsem smazala odkaz na obchod, protože prodej placek se stáhl z internetu pouze na akce, a navíc ty staré placky už ani v prodeji nejsou. Ovšem někdy bych mohla zase vyrobit nové a lepší. A ještě jsem odstranila položku s čestnými návštěvníky. To si nikdo neberte osobně, ale jde o to, že já už tuhle část neudržuju a osobně se mi do toho ani nechce, takže by se někteří pravidelně komentující návštěvnící časů budoucích na list nedostali, a to by nebylo fér. Spíš bych možná mohla zavést nějaké Odkazy či tak :)

Celkově budu celý blog trochu zametat od nepoužívaných věcí, některé přepíšu či opravím, takže kdyby se změnilo třebá jméno Meerijského hlavního města, což mám ostatně v plánu, tak se nedivte ^^;


Re--------------

27. Března 2012 - Úterý 14:38

Tak to tu máme, konec první části :D Spolu s tím jsem provedla i analýzu nadcházejícího příběhu, takže ty části budou celkem čtyři. První jsme pojmenovali Poslání Prvního, a jak se bude jmenovat druhá, to zjistíte poměrně brzy spolu s pilotní kapitolou :P

Re--------------

24. Března 2012 - Sobota 11:57

Huf, skoro tři měsíce od poslední kapitoly. To víte, škola, zkouškové. Ani jsem za tu dobu nic moc nenakreslila. Nebyl čas a když byl, nebyla chuť a motivace. Ale je to tu, jubilejní 30. kapitola! Kdybych tohle psala do knihy, tak teď někdy by končil první díl. Možná to celé nějak uzavřu alespoň do částí či tak. Uvidíme :)

Jinak, někdy až si kapitoly všimne pár lidí, nahodím sem další docela důležitý a zajímavý článek, tak to tu trochu kontrolujte.


Re-------------

31. Prosince 2011 - Sobota 11:19

A máme tu silvestrovskou 29. kapitolu. Protože venku nemrznout, tak já doufat, že alespoň tahle kapitola vás trochu přimrznout k židle :D

Abych navázala, užijte si Silvestra a všechno nejlepší v Novém roce!Re--------------

18. Prosince 2011 - Neděle 23:14

Ten cliffganger tam doopravdy není schválně xD Tentokrát ne. To jen já se moc rozepisuju ^^;

R.I.P. Václav Havel

Ale jinak všem přejeme Šťastné a Veselé!Re--------------

26. Srpna 2011 - Pátek 21:59

Chá Chá! Tohle je ta chvíle, kdy se zplna hrdla řve PŘEKVAPENÍ! x3Re---------------

21. Srpna 2011 - Neděle 23:11

Další extra pozdní kapitola, ale tentokrát to stojí za to! Asi nejlepší, co jsem kdy spáchala, tak si ji užijte.

Díky za podporu ^^


Re-----------------

23. Června 2011 - Čtvrtek 23:07

Další kapitola leží na pultě. A je to druhá kapitola, kterou jsem kdy sepsala u Temi :) Byl to mor, ale jestli to vyústilo v úspěch nebo neúspěch, to posuďte sami :)


Re


------------------

17. Června 2011 - Pátek 20:40

Slibovaná kapitola, už se nám to zase rozjíždí... >D Díky za podporu!


Re-------------------

27. Května 2011 - Pátek 14:57

Tak ji tu máme, skoro letní kapitolu :)


Re--------------------

23. Března 2011 - Středa 18:42

Já jsem náhodou ještě neumřela, ani jsem Projekt nezavrhla, jen mou pozornost strhává jistá hra, kreslení a jistá maturitní zkouška, takže čas i chuť na psaní jsou poněkud omezeny. Samozřejmě, mít nějaký obrázkový doping od Temi, jde mi to líp, ale ona je na tom snad ještě hůř než já xD

Takže kapitola pro vás vytrvalé~ Děkuju za přízeň :)


Re
--------------------

21. Listopadu 2010 - Neděle 22:19

A máte tu další kapču na stříbrném podnose :)


Re--------------------

14. Listopadu 2010 - Neděle 22:57

Jasný důkaz toho, jak moc dám na vytvalé přemlouvání. Pro všechny věrné, nová kapitola - jubilejní dvacítka - je na skladech :) Je teda bez korektury, protože, přestože jsem ji měla v plánu, jaksi se objevil jistý problém s odstavci, se kterými jsem nakonec sváděla boj víc jak hodinu, což mě zcela vyčerpalo. Opravím zítra (pro ty, kteří to náhodou najdou ještě dnes :))

Jinak - je to tu docela mrtvé, ale zdaleka ne tolik, jako je mrtvý zbytek projektu. Je smutné, že druhým nejaktivnějším člověkem po mě je jedna Němka na Deviantartu, která k projektu přišla náhodně, český příběh ani číst nemůže, a stejně se nadchla a nakreslila si OC.

Omlouvám se za sebe, že nepíšu a nekreslím tak často. Moje aktivita je přímo úměrná aktivitě okolí, co se SDP týče a taktéž přemlouvání (které jste mi naštěstí začali obstarávat vy, když členové projektu zklamali). Za zbytek projektu, který se na to (vyjma Temi) naprosto vybodl, se omlouvat nemůžu. Ostatně bych sama ráda slyšela nějaké to ospravedlnění... :/.


Re
---------------------

21. Září 2010 - Úterý 22:18

Pro vás všechny věrné čtenáře tu dnes mám další kapitolu, tak doufám, že budete příjemně překvapeni, že jsem se zas na něco zmohla, a že se vám kapitola bude líbit ^^Re---------------------

18. Června 2010 - Pátek 23:44

Světe, střes se! Re napsala kapitolu! Překvapila sama sebe n__n. Pardon, že to tak trvalo, ale dostává se mi prakticky nulové motivace ze strany členů, to pak ta aktivitka krapet upadá~ Ale snad plnohodnotná kapitola potěší :D

DODATEK: Až dneska (sobota) jsem si všimla, že blog asi konečně začal přijímat existenci odstavců, takže jsem nechala tuhle kapitolu jen s odrážkama. Dřív jsem pro rozlišení odstaců musela mezi nimi dělat mezeru. Kapitola teď vypadá opticky kratší, ale je tam toho dost. Kdyžtak mi můžete v komentářích napsat, jestli se vám to líp četlo s mezerama nebo takhle, abych se podle toho mohla zařídit :)Re--------------------

6. Května 2010 - Čtvrtek 15:52

Animfest ťuká na dveře a kromě festovní klíčenky s Mano, + jedné z desíti festovních směrovek, na kterých bude Mano taktéž, je už teď jisté, že si zájemci budou moci zakoupit i devět sběratelských Shinigami placek, každý podle svého gusta :) K prodeji budou během soboty buď v Continentalu a nebo ve Scale, to se teprve uvidí :). Po A-festu už si snad najdu i nějakou chvilku na sepsání další kapitoly, takže se těšte :DRe---------------------

12. Dubna 2010 - Pondělí 16:40

Yay! SDP přívěsek s Mano vyhrál v soutěži o festovní přívěsky pro Animefest! Takže nás naše Yin Yang Shinigami nás bude reprezentovat na přívěscích! :D Děkujeme za podporu :DRe----------------------

1. Dubna 2010 - Čtvrtek 16:19


Probíhá hlasování o obrázky na přívěscích Animefestu a Shinigami Desu se účastní! Podpořte nás, prosím zde n___n


Re----------------------

12. března 2010 - Pátek 23:18


Aah, už jsem vám říkala, jak strašně miluju nahodit kapitolu, když to všichni čekají nejmíň? XD' (*Poslala Kyu spát asi dvě minuty předtím xD'*)

Jinak, jak už asi většina z vás ví, přibyl Shinigamiho zápisník, který bude fungovat jako taková živější část na tomhle blogu, který je jinak odkázán jen na nové kapitoly a obrázky. Tohle by mohlo být příjemné zpestření. Nějaké nové obrázky už asi taky není třeba připomínat (protože ty jsou zde vždy xD).


Re----------------------

8. února 2010 - Pondělí 16:16


Vyšel mi krásný čas na psaní novinek, i když možná jsem mohla počkat na 18:18 xD (drobný vtípek). Zase jsem oblékla blog do nového, přiznejme si, že to předtím už taky za moc nestálo a změna je život. Přibyly nějaké nové obrázky a DVĚ kapitoly, jedna odě mě a jedna od Temi. S tím se váže to, co bych vám, naši drazí čtenáři, chtěla říct. Totiž, že pokud budete číst jen moje kapitoly, uteče vám polovina informací xD. My s Temi na ději a psaní spolupracujeme tak, aby se oba příběhy navzájem obohacovaly. To v praxi znamená, že já se nebudu obtěžovat s vysvětlováním něčeho, co bylo vysvětleno jinde, stejně tak Arisu nevidí a neslyší všechno. Jinými slovy, jestli vás to doopravdy baví, tak si čtěte oba příběhy a udělejte nám radost komentářem i někde jinde, než jen na mých kapitolách xD. Díky za přízeň~

Re
----------------------

2. února 2010 - Úterý 22:28


Tak po dlouhé době konečně kapitola! Já za to nemůžu, to škola a seminárka a tak. Ale po jarních prázdninách už bych měla být relativně volná, jediné, na čem budu pracovat mimo bude Shinigami Desu manga do Vějíře II. Ano! Když to zvládnu, tak tam vážně bude ;) A něco, co si jinde nepřečtěte :)

Re
----------------------

6. ledna 2010 - Středa 22:28

Kreslíme dál a Re píše dál. Já jsem naopak smazala celý svůj příběh a hodlám někdy začít od znovu a jinak. Jinak, asi se opakuju, ale vaše komentáře milujeme ^^

Temi----------------------


28. prosince 2009 - Pondělí 18:17

Whee, celý projekt Vám všem přeje krásné Vánoce (ano, já vím, že trochu pozdě, dřív to nešlo xD) a šťastný Nový rok!


Re----------------------

19. prosince 2009 - Sobota 19:41

Tak. Důkaz místo slibů. Další kapitola, za kterou nemůže nic jiného, než vaše aktivita! :D Tři nové Wallpapery, kde jinde než ve Wallpaper sekci v Galerii (+ jsem vymazala ten s Chiai, protože už se na něj nedalo koukat - omlouvám se těm, kteří to museli trpět od začátku xD). Přibyla charakteristika jedné ze dvou nových Shinigami, Dorian, a info o její autorce do sekce O nás. Celkově se popis charakterů začíná přepracovávat do nové, rozsáhlejší verze, kterou navrhla Caym. U některých postav už ji najdete, někde dokonce i s Anglickou verzí pod tou českou.


Re-----------------------

13. prosince 2009 - Neděle 12:54

Probudila jsem se ze zimního spánku, který možná některým z vás vadil (= neaktivita) a to čistě jen proto, že jsme dostali pár komentářů, někdo se ozval na Guestbooku atd. Jinými slovy, uděláme to jako "něco za něco", hai? xD Já nebudu psát, dokud vy nebudete psát. Neberte to jako vydírání, ale když vidím, že to tu trochu žije, a je zájem o to, abych psala další kapitolky, tak se cítím pod tlakem a mám černé svědomí, dokud vaše přání nesplním~ A tak jsme na tom tady všichni. Za každý obdržený komentář tu málem skáčeme do oblak. Tak si uvědomte, jakou nad námi máte moc a klidně piště slohovky, tím líp ^.^.

Jinak, probudila jsem se ze zimního spánku proto, abych napsala kapitolu číslo 12 Vlka a lišky. A mrkněte se do sekce Charaktery, prošla ikonizací, aneb přibyly úžasné pixelové avatary, které během včerejška vytvořila Temi a jsou naprosto dokonalé~. Rovnou dopředu varuju, že na jejich používání nemá právo nikdo, kdo se Temi předem nezeptá ^^;. A ještě přibyl krátký hlod ze včerejška, stačí zkontrolovat ICQ hlody a to by mělo být vše :).

PS.: KOMENTUJTE!

Re-----------------------

8. prosince 2009 - Úterý 15:05

Pár nových obrázků v galerii a v propagaci se objevily odkazy na jiné stránky, kde nás můžete najít ^^ Tak se určitě podívejte! Někdy bychom si měli najít čas na překlad naší mangy, která vychází zatím jen v anglickém jazyce.

Temi


-----------------------

30. října 2009 - Pátek 15:53

Další kapitola od Temi i ode mě čeká na vás pár věrných :D. A možná, možná se objeví i jakýsi pokus o mangu, ale i kdyby, neslibuju jakoukoliv výdrž ^^;. O dalších obrázcích v galerii už ani nemluvím. No a pro zájemce už je zveřejněno i rozmístění oblastí, která má na starosti který Shinigami. Mapa je v sekci charaktery a každá postava má svoji oblast napsanou i ve svém profilu.

Re-----------------------

15. října 2009 - Čtvrtek 18:16

Update~ =D Máme nové kapitoly ke všem našim příběhům ;D Takže se můžete pustit do čtení, protože to rozhodně stojí za to n.n Přibylo taky mnoho obrázků v Galerii~ Náš kalendář už má hotové čtyři měsíce a pátý se kreslí:3
Temi


-----------------------

5. října 2009 - Pondělí 20:32

Tak zase nějaký update a tentokrát docela velký~. Ano, překvapivě máme opět o něco víc věcí v galerii včetně nové položky pro různé vtipné stripy. Další kapitola do Orla a vrány se konečně začíná oficiálně proplétat s Vlkem a liškou, samotnou mě překvapilo jak strašně zajímavé to je n_n.

Dále jsem přidala sekci Nábor, kde jsou rozepsané možnosti a podmínky pod kterými přijímáme nové členy. O něco níž v menu přibyla sekce Čestných návštěvníků, jak jsem slíbila, kam se dostane každý, kdo nám to tu komentuje a je aktivní včetně odkazu na jeho web. Nebudu říkat kolik příspěvků musíte zaslat abyste toho dosáhli, protože existují tací, kteří by byli schopni nám celé SD zaspamovat bezduchými komentáři, jen aby si udělali reklamu. O to nestojíme, díky.

Temi se pustila do tvorby SDP caramelldansenů, oficiální verze i s hudbou jsou v sekci Humor a miniaturizované nám tancují dole na blogu xD. Zatím jen Kurono s Ardenem, ale snad jich časem bude víc :D. Jsou neuvěřitelně sladcí, že?

A poslední dnešní informace: já jsem taky nezevlila a poslední tři dny jsem pracovala na jistých animacích, jejichž výsledky se nachází na profilových stránkách každé postavy v sekci Charaktery.

Re-----------------------

1. října 2009 - Čtvrtek 20:56

Rozhodla jsem se k improvizaci... Protože já vás VIDÍM! Já vím že sem chodíte a pravděpodobně i čtete, ale je pro vás očividně hodně těžké nám třeba něco napsat :(. My MILUJEME vaše komentáře. Takže jsem se rozhodla že všichni, kteří nám svoji přítomnost budou dávat najevo komentáři, budou zařazeni mezi čestné návštěvníky, jejichž seznam bude zařazený v menu (jakmile budou alespoň dva, na prvního bych nominovala Suicune). Komentář není tak moc, ne? A uděláte si reklamu~ Klidně vám i vyrobím certifikát! XD

Re-----------------------

12. září 2009 - Sobota 12:59

Doupraven nový design, konkrétně Guestbook, který také musel přesedlat na nové barevné tóny. Dneska přihazuju novou kapitolu Vlka a Lišky a včera přibyly do sekce pro nejkvalitnější obrázky v Galerii, do Propagace dva nové příspěvky, se kterými jsme se my dvě s Temi obě patlaly celý týden. V Chibi sekci se nám rozrůstá počet Cayminých dokonalých kreslených vtipů :D

Re-----------------------

2. září 2009 - Středa 22:20

Dodělán zbrusu nový design, který teda považuju za dost lepší ve srovnání s předchozím (který už nechci v životě vidět, blé). Zítra ještě dopiluju drobnosti, ale to hlavní už je tady :).

Přibyla nová kapitola do Orla a Vrány, určitě stojí za přečtení :D A další obrázky v galerii už asi ani zmiňovat nemusím :)

Re
-----------------------

1. září 2009 - Úterý 19:16

Další a další obrázky v galerii, dokonce i nová sekce, opět Propagace - pro obrázky vyšší kvality, které se nějakým způsobem plánují na něco umístit :). A další dvě kapitoly, jedna do Jiné Země, další do Vlka a Lišky. A do třetice, nová sekce Humor, kde jsou sice zatím jen ICQ hlody, ale časem se tam toho snad posbira víc :D. Tak, a to by mělo být všechno :D
Re-----------------------

26. srpna 2009 - Středa 20:06

Po docela dlouhé době jsem zase překopala svoji lenost a aktualizuju i novinky. Říkám "i", protože zbytek blogu si dále prožíval své menší změny, i když byla Re prostě jen líná to napsat i sem. Jako již tradičně, přibyly nějaké nové věci v Galerii, nove i sekce Propagace, kde je i nás improvizovaný trailer na celý projekt, který jsme s Temi pilně smolily dva dny. Dnes jsem konečně přidala i další kapitolu Vlka a Lišky, je sice o něco kratší, než bývá zvykem, ale doufám, že přinejmenším stejně hodnotná.

Re------------------------

19. července 2009 - Neděle 20:07

Nová sekce Wallpapery v galerii se pomalu zaplňuje, to proto, že mému uměleckému mozku zase jednou hráblo, doufám, že mu to vydrží dostatečně dlouho xD Nové kapitolky v příbězích už snad ani zmiňovat nemusím =)

Re------------------------

15. července 2009 - Středa 11:19

Přibyly další kapitolky, jedna do Vlka a lišky a druhá do Orla a vrány. Začíná se to krásně proplétat a navzájem na sebe navazovat, takže paráda ^^. Nějaký další obrázek v galerii a snad už se blíží i dobra přidání posledního chybějícího infa, aby se mohl blog konečně rozjet jako oficiálně otevřený :D

Re

PS: přidána složka Cosplay do galerie, zatím cosplayuje jen Caim, ale doufám, že časem se přidají i ostatní (n_n) -- Caym------------------------

12. července 2009 - Neděle 22:25

Další dnešní aktualizace, týkající se začátku příběhu orla a vrány... název bude možná ještě změněn ^^; Vypráví ho Chiai a začíná nějakou dobu před příchodem Arisu do dimenze.

Zároveň chci říct, že budou povoleny komentáře u všech příběhů=D Doufám, že nějaký napíšete;D

Temi


------------------------

12. července 2009 - Neděle 13:58

Po dlouhé odmlce, během níž přibylo pár obrázků a první kapitola od Caym, jsem tu opět s aktualizací novinek. Přišlo to tak pozdě, protože nám začaly prázdniny a to znamená nějáké ty akce, a tak.

Takže, jak už jsem říkala, je tu konečně i počátek další dějové linie, příběh Caim od Caym. Dneska jsem přidala i třetí kapitolu Příbehu vlka a lišky. Takže je toho určitě docela dost ke čtení.

Re------------------------

13. června 2009 - Sobota 9:37

Článek O nás se trošku zdržel, ale už je na svém místě. Sice ne s kompletním seznamem, protože nahánět naše dva Shinigami, aby sem něco napsali, to vůbec není snadné a výsledky jsou takové... skoro žádné, řeknme ^^;

Přibyly první dvě kapitoly Příběhu vlka a lišky do sekce Příběhy a "v tisku" už je i jedna mini povídka od Caim, tam už se řeší jen název. Řady obrázků v galerii se také rozšířily, myslím, že poctivě ve všech třech složkách :o). Blog už pomalu začíná být připravený na oficiální zveřejnění.

Re------------------------

8. června 2009 - Pondělí 17:07

V Blog.cz se asi z nějakého důvodu rozhodli, že zruší funkčnost .PNG obrázků s průhledným pozadím a vzhledem k tomu, že všechno, co jsem sem doposud vložila (vyjma loga) jsem měla uložené právě v .PNG, v jednu chvíli celý design vypadal otřesně, plný bílých a světle zelených čtverců x_X Vážně příjemné, děkuju mnohokrát... musela jsem to všechno přehodit do .GIF (doufám, že neplánují zrušit i tohle...) a to v tom pološíleném editoru nebyla taky žádná příjemná práce. No, co nadělám... ale trocha varování by pro příště neuškodila... nebo aspoň vysvětlení.

Teď k samotným novinkám, přidala jsem článek O projektu do sekce Shinigami desu. Dnes plánuji přidat i článek O nás a možná, že ještě vymyslím nějaké další doplňky.

Re------------------------

7. června 2009 - Neděle 21:13

Přidána položka Charaktery, která by ještě dneska s troškou štěstí měla být kompletní, nějaké nové obrázky v galerii a odkaz na Návštěvní Knihu, protože, jak už si jistě většina všimla, u článků blokuju možnost komentářů, protože nefungují jako klasické posty v blogu. Ostatně, snažím se, aby tahle stránka z toho blogu měla vážně jen to slovíčko v adrese :)

Re------------------------

6. června 2009 - Sobota 21:56

Přibyly čtyři větší články do Obecných informací a větší část charakteristik jednotlivých postav (ostatní budou, až se jejich majitelé dostanou online). Zároveň zakládam Archív novinek.

Re


------------------------

6. června 2009 - Sobota 10:32

Tento blog jsem vytvořila včera (5. 6. 2009) a stihla jsem mu darovat jeho základní formu, ve které se zobrazuje nyní. Dneska jsem dohlodala první článek a přidala ještě pár grafických detailů a budu se dále snažit, aby se na to tady dalo koukat co nejlíp.

Postupně sem budu přidávat všechny základní informační články a teprve poté blog oficiálně zveřejním (což ve výsledku znamená, že na něj hodím pár odkazů jinde xD).

I když je to zatím nepříliš pravděpodobné, přeji všem příjemnou zábavu n_n

Re
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama